Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Action
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Category
ja: カテゴリー

en: Label
ja: ラベル

en: Statistics
ja: 統計

en: Tracker
ja: トラッカー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Languages
ja: 言語

en: All content types
ja: すべてのコンテンツタイプ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: All languages
ja: すべての言語

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
