Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Statistics
jv: Statistik

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: All languages
jv: Kabèh basa
