Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Statistics
ku: ئامار

en: Languages
ku: زمانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان
