Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Statistics
lt: Statistika

en: Tracker
lt: Seklys

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Languages
lt: Kalbos

en: All content types
lt: Visi turinio tipai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
