Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും
