Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: Statistics
mn: Статистик

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд
