Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Category
nl: Categorie

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Languages
nl: Talen

en: All content types
nl: Alle inhoudstypes

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: All languages
nl: Alle talen

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.
