Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Tracker
pl: Historia

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Languages
pl: Języki

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: All content types
pl: Wszystkie rodzaje zawartości

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pl: Należy wskazać strony podając ich ścieżki, po jednej na wiersz. Znak '*' zastępuje dowolny ciąg. Przykładowo ścieżka %user-wildcard oznacza każdą stronę z profilem użytkownika. Ścieżka %front oznacza stronę główną.
