Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Category
ro: Categorie

en: Label
ro: Etichetă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Statistics
ro: Statistici

en: Tracker
ro: Urmărire

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Languages
ro: Limbi

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: All languages
ro: Toate limbile

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
