Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Statistics
ru: Статистика

en: Tracker
ru: Изменения

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Languages
ru: Языки

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: All content types
ru: Всё содержимое

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: All languages
ru: Все языки

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
