Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Label
si: ලේබලය

en: Languages
si: භාෂා
