Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Languages
sk: Jazyky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: All languages
sk: Všetky jazyky
