Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Statistics
sv: Statistik

en: Tracker
sv: Spårare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Languages
sv: Språk

en: All content types
sv: Alla innehållstyper

en: All Pages
sv: Alla sidor

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: All languages
sv: Alla språk

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
