Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Languages
te: భాషలు

en: About
te: గురించి

en: All languages
te: అన్ని భాషలూ
