Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Category
uk: Категорія

en: Label
uk: Мітка

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Statistics
uk: Статистика

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Languages
uk: Мови

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS

en: All content types
uk: Всі типи матеріалів

en: All Pages
uk: На всі сторінках

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: All languages
uk: Всі мови

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка "*" є заміною будь-якого символа. Приклади шляхів: %user-wildcard — сторінка кожного з користувачів. %front — головна сторінка.
