Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Languages
ur: زبانیں

en: All languages
ur: تمام زبانیں
