Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Category
az: Kateqoriya

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Tracker
az: İzləyici

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Languages
az: Dillər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
