Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Statistics
bg: Статистики

en: Tracker
bg: Тракер

en: Languages
bg: Езици

en: All languages
bg: Всички езици
