Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Languages
bs: Jezici

en: All languages
bs: Svi jezici
