Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj
