Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Languages
fil: Mga wika

en: All languages
fil: Lahat ng wika
