Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Tracker
he: מעקב

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Languages
he: שפות

en: All content types
he: כל סוגי התוכן

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: All languages
he: כל השפות
