Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Tracker
hu: Követő

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Languages
hu: Nyelvek

en: All content types
hu: Minden tartalomtípus

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
