Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Languages
ka: ენები
