Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: All languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
