Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Category
ps: ټولی

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
