Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Languages
sl: Jeziki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: All languages
sl: Vsi jeziki
