Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Tracker
ta: கண்காணிப்பான்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: All languages
ta: எல்லா மொழிகள்
