Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: All languages
th: ทุกภาษา

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
