Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: All content types
vi: Mọi kiểu nội dung

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: All languages
vi: Tất cả ngôn ngữ
