Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Languages
be: Мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: All languages
be: Усе мовы
