Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Category
cy: Categori

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Tracker
cy: Traciwr

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: All languages
cy: Holl ieithoedd
