Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Action
es: Acción

en: Yes
es: Sí

en: Category
es: Categoría

en: Label
es: Etiqueta

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Tracker
es: Rastreador

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Languages
es: Idiomas

en: CSS Selector
es: Seleccionador de CSS

en: All content types
es: Todos los tipos de contenido

en: All Pages
es: Todas las páginas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: All languages
es: Todos los idiomas

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
