Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Category
ga: Ábhar

en: Statistics
ga: Statisticí
