Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: About
gu: વિશે
