Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Languages
is: Tungumál

en: About
is: Um

en: All languages
is: Öll tungumál
