Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: Statistics
kk: Статистика

en: Tracker
kk: Трекер

en: Languages
kk: Тілдер

en: All languages
kk: Барлық тілдер
