Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: Languages
km: ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: All languages
km: ភាសា​ទាំងអស់
