Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Languages
lv: Valodas

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: All languages
lv: Visas valodas
