Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Languages
nn: Språk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: All languages
nn: Alle språk
