Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: All languages
pa: ਸਾਰੀਆਂ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
