Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Languages
se: Gielat

en: All content types
se: Buot šlájat

en: About
se: Birra

en: All languages
se: Buot gielat
