Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Category
sq: Kategoria

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione

en: All languages
sq: Të gjitha gjuhët
