Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Action
sr: Акција

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Languages
sr: Језици

en: All languages
sr: Сви језици
