Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Label
ug: بەلگە

en: Languages
ug: تىل

en: All Pages
ug: بارلىق بەتلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: All languages
ug: تىللار
