Google Analytics Reports (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: value
lv: vērtība

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: type
lv: veids

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Users
lv: Lietotāji

en: Filters
lv: Filtri

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: contains
lv: satur

en: exposed
lv: eksponēts

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un
