Google Analytics Reports (4.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: value
af: waarde

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: type
af: tipe

en: Users
af: Gebruikers

en: Save settings
af: Stoor verstellings
