Google Analytics Reports (4.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: value
et: väärtus

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: type
et: tüüp

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Users
et: Kasutajad

en: Filters
et: Filtrid

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: contains
et: sisaldab

en: About
et: Programmist

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Query cache
et: Päringute puhver

en: Default display options
et: Vaikimisi esitlusvalikud
