Google Analytics Reports (4.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: value
kk: мағына

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: type
kk: түр

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
