Google Analytics Reports (4.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: type
bg: тип

en: Users
bg: Потребители

en: Filters
bg: Филтри

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Property
bg: Свойство

en: contains
bg: съдържание
